Kolorowe Kwiaty Broszki Klipsy

Kolorowe Kwiaty Broszki Klipsy

Każdy kolorowy kwiat zmieni Twój świat. Nie wierzysz? Spróbuj.

Zapewniam Cię, że kwiaty materiałowe z tiulem czy koronką to zwiewne, bardzo kobiece dodatki do wszystkiego. Nawet nie wiesz gdzie można przypiąć taki kwiat. Przyszłoby Ci do głowy przypiąć barwny kwiat do zalotnej piżamki lub majteczek? Jeśli tak, to super! Jeśli nie to spróbuj…

Nie wspomnę o tym, że przypięcie kwiatka do torebki, do sukienki, do buta, do stanika, do bransoletki, do kapelusza, czapki lub bezpośrednio do włosów zmieni Twój wygląd całkowicie. Oczywiście przyciągnie uwagę miłych panów. Użyj kwiatów również na imprezy, do ślubu lub dla druhen.

Przypominam o kwiatach, bo jakby poszły one w zapomnienie, a nadchodzi nowe i warto pomyśleć o modnych akcentach. Przede wszystkim o kolorach, żeby użyć ich w dodatkach, nawet małych.

Zmieniajmy świat kolorami ze smutnego i szarego, na ciepły i radosny. Okrucieństwo świata chce nas zdominować w każdym dniu, przybić, zdeptać, więc warto mieć choć na chwilę odskocznię od smutku i osłodzić sobie dzień kolorami. To taki zastrzyk energii dla każdej z nas.

W sklepie Hippie Shop Polska wystawiłam piękne róże materiałowe w kilku kolorach. Można je kupić i być pięknym.

Powodzenia.

Kwiat broszka spinka
Kwiat broszka spinka
Kwiat broszka spinka
Kwiat broszka spinka
Kwiat broszka spinka
Kwiat broszka spinka

2 thoughts on “Kolorowe Kwiaty Broszki Klipsy”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top